Followers

Sunday, November 14, 2010

The Gazette Profile :: Chapter 19

Ak pn xtau la npe ak gilekn band ni terutama lagu

Filth in the Beauty




Ruki(ルキ) –Vocalist
Real Name: Matsumoto Takanori
DOB: February 1, 1982
Height: 162cm
Birth Date: February 1, 1982
Piercings: 5(right ear)
Family: Parents, older brother
Cigarette: American Spirit


Uruha(麗) –Guitarist
Real Name: Takashima Kouyou
DOB: June 9, 1981
Height: 177cm
Piercings: 4right ear, 5left ear
Family: Parents, 2 older sisters
Cigarette: Marlboro Menthol Light, Maremen Light


Aoi(葵) –Guitarist
Real Name: Shiroyama Yuu
DOB: January 20, 1979
Height: 171cm
Family: Parents, older brother, older sister
Cigarette: Marlboro Menthol


Reita(れいた) – Bassist
Real name: Suzuki Akira
DOB: May 27, 1981
Height: 172cm
Family: Mother, grandmother, older sister
Calls his nosestrap: Bandera
Cigarette: Mild Seven Light


Kai(戒) – Drummer
Real Name: Uke Yutaka
DOB: October 28, 1981
Height: 172cm
Piercing: 2 (left)
Cigarette: Red Marlboro Box

3 comments:

mRa amira said...

kenapa mesti ada cigarette brand abg letak?
eh, abg lupe lagi sorang lah.. XP abg xletak? hehe

Chunk Sengal said...

abg tgh tggu si Kai nie letak jawatan dlu..nyet3..^^

mRa amira said...

drummer!~ nget3.. ye la tuhhh! :P